Neobmedzujte sa!

Chcete si užiť cyklistiku dosýta, no vaša obľúbená trať je vzdialená niekoľko desiatok alebo aj stoviek kilometrov? Chcete preskúmať nové a zaujímavé cyklistické trate nielen na Slovensku? Vzdialenosť môže byť mnohokrát veľkým problémom, a to najmä na neskúsených cyklistov. Bicyklovať 200 kilometrov iba preto, aby sme dosiahli svoju trať, na ktorú potom ani nebudeme mať energiu, je kontraproduktívne. Existuje však úžasné riešenie, ako sa dostať aj so svojim bicyklom kamkoľvek a bez toho, aby vás cesta od trate odradila!

Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie ponúkajú rýchly, jednoduchý a efektívny presun bicyklov na vami požadované miesto. Pripevňujú sa na ťažné zariadenie vozidiel a  montáž a manipulácia s nimi je naozaj jednoduchá. Sú flexibilné, a tak je možné pripojiť ich takmer k všetkým autám. Nosiče na bicykle sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú tak zárukou dlhodobej funkčnosti. Kvôli vysokým požiadavkám zákazníkov, ale aj výrobcov, sú používané ľahké a jednoducho spracovateľné suroviny. Tie zabezpečujú odolnosť proti poškodeniam a nepriaznivým vplyvom počasia.

Nosiče bicyklov ponúkajú možnosť prenosu viacerých bicyklov, takže na svoju obľúbenú trať môžete zobrať celú rodinu či niekoľko priateľov. Stabilita a pevnosť úchytu vylučuje riziko straty bicykla a vy tak môžete byť pokojný počas celej cesty. Vďaka širokému výberu nosičov na bicykle na trhu si každý nájde presne taký, aký konkrétne potrebuje. Najrôznejšie modely, typy a prevedenia uspokoja požiadavky aj najnáročnejších záujemcov!

Neobmedzujte sa iba na cyklistické trate blízko vášho bydliska. Nasadnite do auta, pripojte svoje bicykle a objavujte kúzla a krásu tých najrôznejších cyklistických tratí úplne kdekoľvek! Cyklistika nebola nikdy prístupnejšia!

Autorské právo: catarena / 123RF Reklamní fotografie